KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14204437
nr 1420 4437
Kjell Henry Dahlberg
(1948-2012), Sverige
Signerad, daterad -92. Blandteknik, bildmått: 90x69cm, yttermått inklusive ram: 93x72cm
Kjell Henry Dahlberg, svensk konstnär född 1948, död 2012.
Utrop:
800 kr
måndag 27 september 2021
kl 18:43:56
Kjell Henry Dahlberg
Läs mer om Kjell Henry Dahlberg